Aerobní cvičení - doma

3. června 2014 v 17:57 | Annie |  Fitness
Jistě znáte ty dny, kdy je venku zima, prší a nebo je zataženo, kdo by v tomhle počasí šel ven sportovat ? Většinou se nám nechce... tedy alespoň v mém případě to tak je. Napadlo mě tedy udělat článek, jak si zachovat kondici a spalovat tuky třeba ve svém pokoji ;) Samozřejmě budete také posilovat ale na posilování jsou určené spíše cvičení na podložce, o těch vám napíšu jindy. Teď už k tématu.
_____________________________________________________________________________________

Skákání přes švihadlo
Mnozí z vás tuší, mnozí určitě vědí že skákání přes švihadlo je velice efektivní při spallování tuků, vytvarování pěkných a pevných nohou a zpevnění celého těla. Jen pozor, pokud bydlíte v paneláku tak si tohle nechte raději na ven..
TIP : Skákat v kuse 15 minut ? Nerada přiznávám ale umírám už po pěti. Pokud jste na tom podobně, dávejte si mezi skákáním menší pauzy a moc u toho nepijte, zřejmě víte proč.

Kroužení obručí
Takováto jednoduchá věc vám vytvaruje krásný pas a posílíte přišní svaly. Zkuste si každý den točit 5-10 minut a postupně přidávat. Určitě to bude znát ;3
TIP : U této činnosti většinou sleduji nějaký film nebo seriál, doba mi pak rychle utíká a já točím třeba i 40 minut.

Běhání do schodů
Krásná a pevná lýtka chce snad každá holka, denně proto můžeš vyběhnout třeba 300 schodů ! :) - Pokud bydlíte v jednopodlažním domku, toto vám moc nepomůže, zase sorry.

Tanec
Přiznám že někdy si ve svém pokoji vymýšlím různé taneční sestavy na oblíbenou rychlou hudbu, dobře se u toho zabavím a navíc spálím spoustu kalorií, doporučuji Zumbu a břišní tance :)

X-box nebo televize (počítač)
X-box s kinectem máme doma takže pokud si chci zasportovat "v pohodlí domova" jen zapnu a vložím cédéčko se sporty, výběr je vážně dobrý a je to zábava i pro dospělé. Boužel ale takováhle věcička není zadarmo, stojí dost a myslím že ne všichni si můžou dovolit. Proto jsem napsala i televizi (popř. počítač), kde můžete najít různé sestavy, stáhnout na internetu nebo jen spustit na youtube, já si teď docela oblíbila Kick box :D.


Samozřejmě by se snad ještě něco našlo ale mě už boužel nic nenapadá. Doufám že vám byl článek užitečný a že jste se aspoň částečně inspirovali. Přeji hezký zbytek dne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katy (12 let) Katy (12 let) | Web | 3. června 2014 v 19:02 | Reagovat

Krásný článek! :) Moc mi pomohl:*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama